E-Ticaretİnternet her boyuttaki işletme organizasyon ve kişiler arasında evrensel bir iletişim yolu oluşturuyor ve böylece pazarlama etkinlikleriniz için muhteşem fırsatlar ortaya çıkıyor. İnterneti kullanarak müşterilerinizle daha iyi iletişim kurma, daha fazla müşteriye ulaşma, yeni ürün ve hizmetlerinizi hızlı bir şekilde tanıtma potansiyeli yakalıyorsunuz.

Web üzerinden pazarlama yöntemleri, mal ve hizmetlerin internet yoluyla mevcut ve yeni müşterilere ulaştırılması bir çok etkinlikler dizisini beraberinde getirir.

Reklam, müşteri ilişkileri, marka oluşturma, müşteri bağlılık ve elde tutma programları, Pazar araştırması vb. tümü internet üzerinden yapılabilen çalışmalardır. Kısacası web pazarlama, işletmenizin müşteri bulma, onları cezbetme, kazanma ve koruma için internet üzerinden yaptığı herşeyi kapsar.

Elektronik ticaret bilgi, ürün ve hizmet satın alma işlemlerinin firmaların Internet üzerindeki sitelerinden gerçekleştirilmesidir. Elektronik ticaret (E-Ticaret) yapan firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtan bilgileri Internet üzerindeki sitelerinde sergilerler, siparişleri alarak ödemeyi kabul eder ve ürünleri alıcıya gönderirler.

E-ticaret ile 24 saat aralıksız satış yapabileceğiniz, elektrik, su, telefon gibi masrafları olmayan, personele ihtiyaç duymayan ve dünyanın her yerinde şubesi olan bir mağaza açmış olursunuz. Sanal mağaza açmak normal bir mağaza açmaktan daha az masraf ve harcama gerektirir. İşyerinizin maliyetinin ve harcamalarının daha düşük olması ürünlerinizin fiyatına da yansır. Bu sayede dünya üzerindeki diğer firma ve şirketlerle rekabet gücünüz artar.

Gelin 24 saat açık mağazanızı biz kuralım. İnternet üzerinden reklam ve promosyonlarınızı, satış ve sonrası çözümlerimizi sizlerle paylaşalım.