katalogHIZMET KAPSAMINDAKI AYRINTILAR
* Tasarim ve uygulama
* Metin yazarligi ve redakte
* Istenilen dillerde çeviri
* Fotograf çekimleri
* Renk ayirimi, film ve matbaa hizmetleri

Firmaniz ya da kurum ve kurulusunuzun kaçinilmaz ihtiyaçlarindan biridir katalog veya brosürler… Isinizi, bakis açinizi, müsteriye seslenmedeki ayricaliginizi belirtir kataloglar. Brosürler ise; sundugunuz mal ya da hizmeti sürekli güncellemelerle hedef kitlenize tanitmaniz ve bu sayede amaciniza ulasmada daha hizli adimlar atmaniz demektir. Iste bu noktada, ihtiyaciniza uygun çalismayi profesyonel ve çizginize yakisir bir sekilde size sunuyoruz.

Hazirlanmasini isteyeceginiz çalisma, hedef kitlenize göre dilediginiz dil yada dillerde olabilir. Yine dilediginiz taktirde CD haline getirilebilir.

Cemre Medıa, çalismalarinizin ister sadece tasarim ve dizgi, isterseniz bütün asamalari dahil olmak üzere (fotograf çekimi, metin yazarligi ve içerik planlama, renk ayirimi, film, matbaa asamalari) üstleniyor ve size sunuyor. Ise baslama ve isin sona ermesi asamasindaki tüm islemler ve anlasmalar resmi olarak belgeleniyor ve karsilikli varilan mutabakat ile isiniz güvence altina aliniyor. Böylece siz, bu alanda sikça görülen aksaklik ve eksikliklere karsi bütün önlemlerinizi almis olmanin rahatligi içerisinde oluyorsunuz