yyenerYAKUP YENER

Fotoğrafçı-Kurucu

Amatörler ekipmanı, profesyoneller zamanı, ustalar ışığı düşünür…
1990 lı yıllarda başlayan fotoğraf sevdası onu makinesiyle ayrılmaz ikili haline getirdi. Zaman zaman bu uğurda kendi yaşamını da ihmal eden Yakup YENER, fotoğraf adına yaptığı çalışmaların karşılığında ulusal ve uluslar arası birçok başarıya imza atmış,Türkiye, Almanya, Sırbistan, İngiltere, ABD, İspanya… gibi birçok ülkeden ödüller almıştır.
Fotoğraf sanatına’da gücü nispetinde destek olmaya çalışan Yakup YENER www.fotograflar.net adındaki fotoğraf paylaşım sitesini kurdu, hiçbir kar gütmeden faaliyet gösteren bu site 20.000 den fazla üyesi ile halen faaliyet göstermekte ve fotoğraf severlere hizmet vermektedir.
Fotoğraf yarışmalarında jürilikte yapan Yakup YENER, fotoğraf sevdasının peşinde koşmaya devam etmektedir.

 

yasarYAŞAR KARA

Yazılım Uzmanı 

Samimi içten kodlama anlamında yapamam dediği hemen hiçbir kodlama türü yok.
Çünkü o bir yazılım uzmanı.

 

 

 

 

mustafa_bektasMUSTAFA BEKTAŞ

Web Tasarımcı

Sıradan bir hayatı olan sıradışı kişilik. Günceli takip etmek, yemek yemek, sıcak havalar onun motivasyon kaynağı. Web tasarımıyla estetiği buluşturmaya özen gösterir. Nerde ne yapacağı kestirilemez..

 

 

 
iculcuogluİBARAHİM ÇULCUOĞLU
Grafik Tasarımcı
Yüzlerce logo & kartvizit, bir o kadar katalog & broşür tasarladı bana mısın demiyor. Sizin kafanızda canlandırdığınızı o, kısa süre sonra ekranında gösteriyor. Yani müşterinin ne istediğini iyi biliyor..

 

 

 

 
aliaydinALİ AYDIN
Fotoğrafçı
Ekibin en genç üyesi 22 yaşında. Üniversite mühendislik fakültesi öğrencisi. Aynı zamanda profesyonel olarak fotoğrafçılık ile de 10 seneye varan bir süredir ilgileniyor. Sloganı şu: “Kötü model olduğunuzu düşünüyorsanız fotoğrafçınızı değişin ve bana gelin.”

 

 

 

 

dADNAN ATEŞ
Yol arkadaşımızın mekanı cennet olsun. Onu hiçbir zaman unutmayacağız…

 

 

 

 

 

 

DSCF0327aTANER DEMİR

Fazla söze gerek yok  Logo-G  Bölümünde yuvarlanıyorum.
Ziyaret ettiğiniz cemrenet.com sitesinin tasarımı ve kodlamasıda bana ait.
( Kod bilgimde var hani onu belirtmek amacım :) )